Dojazd do Szkoły komunikacją miejską:

Z dworca PKP Bydgoszcz Główna

- autobus nr 61, przesiadka przy supermarkecie RONDO na autobus nr 53  (interaktywna mapa Bydgoszczy)
- wysiąść na przystanku przy ul. Glinki/Zajęcza, ok. 50 m za Szkołą

Z dworca PKP Bydgoszcz Leśna

- autobus nr 68
- wysiąść na przystanku przy ul. Glinki/Zajęcza, ok. 50 m za Szkołą

Z dworca PKS Bydgoszcz

- tramwaj nr 4
- wysiąść na przystanku końcowym (pętla), przejść ok. 200 m ul. Glinki do Szkoły


Dojazd do Szkoły samochodem z następujących kierunków:

Odległości od poszczególnych miast można sprawdzić pod adresem: www.okolica.pl

 

 

GDAŃSK

Wjazd drogą nr 5 wjeżdżamy ul. Armii Krajowej jadąc cały czas na wprost przecinamy Rondo Fordońskie, następnie Rondo Toruńskie. Za rondem trzymając się lewego pasa ruchu na pierwszej sygnalizacji świetlnej skręcamy w lewo w ul. Glinki.

 

WARSZAWA - TORUŃ (przez Fordon)

Wjazd drogą nr 10 przejeżdżając przez most na Wiśle w Fordonie skręcamy w lewo w ul. Fordońską, jadąc cały czas prosto (około 9 sygnalizacji świetlnych) dojeżdżamy do Ronda Fordońskiego, gdzie skręcamy w lewo, a następnie przecinamy Rondo Toruńskie. Za rondem trzymając się lewego pasa ruchu na pierwszej sygnalizacji świetlnej skręcamy w lewo w ul. Glinki.

 

WARSZAWA - TORUŃ (przez Solec Kujawski)

Wjazd drogą nr 245 przez Solec Kujawski wjeżdżamy do Bydgoszczy ul. Nowotoruńską. Jedziemy prosto do Ronda Toruńskiego, na którym skręcamy w lewo, a następnie trzymając się lewego pasa ruchu na pierwszej sygnalizacji świetlnej skręcamy w lewo w ul. Glinki.

 

INOWROCŁAW

Wjazd drogą nr 25 wjeżdżamy do Bydgoszczy Al. Jana Pawła II trzymając się prawego pasa ruchu. Na drugiej sygnalizacji świetlnej skręcamy w prawo w ul. Glinki.

 

POZNAŃ

Wjazd drogą nr 5 przez Szubin. Dojeżdżamy do skrzyżowania świetlnego z drogą nr 245 i skręcamy w prawo w kierunku na Toruń. Po przejechaniu ok.9 km na skrzyżowaniu świetlnym w miejscowości Stryszek skręcamy w lewo na drogę nr 25. Wjeżdżamy do Bydgoszczy Al. Jana Pawła II trzymając się prawego pasa ruchu. Na drugiej sygnalizacji świetlnej skręcamy w prawo w ul. Glinki.

 

SZCZECIN

Wjazd drogą nr 10 w miejscowości Pawłówek skręcamy na drogę nr 245 w kierunku na Toruń. Po przejechaniu ok.16 km na skrzyżowaniu świetlnym w miejscowości Stryszek skręcamy w lewo na drogę nr 25. Wjeżdżamy do Bydgoszczy Al. Jana Pawła II trzymając się prawego pasa ruchu. Na drugiej sygnalizacji świetlnej skręcamy w prawo w ul. Glinki.

 

KOSZALIN

Wjazd drogą nr 23 wjeżdżamy do Bydgoszczy ul. Koronowską /ul. Wiejską na końcu ulicy skręcamy w lewo w ulicę Grunwaldzką. Jadąc prosto dojedziemy do Ronda Grunwaldzkiego, gdzie skręcamy w lewo, w ul. Marszałka Focha, którą jedziemy prosto przez Rondo Jagiellonów, ul. Jagiellońską do Ronda Fordońskiego. Na nim skręcamy w prawo, przejeżdżamy na wprost przez Rondo Toruńskie. Za rondem trzymamy się lewego pasa ruchu i na pierwszej sygnalizacji świetlnej skręcamy w lewo w ul. Glinki.

 

Dojazd - Tylna Góra:

 

Współrzędne GPS: Link

N:   53°21'23.975" ; 53.35666°N,

E:   17°57'57.924" ; 17.96609°E,

 

Skąd chcesz dojechać: